Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

rekolekcje

Rekolekcje wielkopostne to szczególny czas łaski, czas na to, byśmy mogli zmienić coś w naszym życiu, skierować swe kroki bliżej Boga. Duchowym przewodnikiem na ścieżkach wiary był dla nas podczas parafialnych rekolekcji ks. mgr Łukasz Wojciechowski, pracujący na co dzień w parafii w Woli Raniżowskiej. 

Ksiądz rekolekcjonista, spotykając się z parafianami podczas mszy świętych od 17 do 19 marca, pomagał  przygotować się do głębokiego przeżywania tych najważniejszych dni: Triduum Paschalnego i Święta Zmartwychwstania Pańskiego. 

Ważnym elementem rekolekcji było spotkanie z dziećmi, którego pierwsza część miała miejsce bezpośrednio po niedzielnej sumie. Drugą część stanowiła natomiast nauka rekolekcyjna prowadzona w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kazimierza Sosnkowskiego w Antoniowie w poniedziałek 19 marca. 

rekolekcje1

rekolekcje2

rekolekcje3