Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Komunikat Kurii Diecezjalnej w związku ze śmiercią papieża seniora Benedykta XVI 2 STYCZNIA 2023

Odpowiadając na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz postanowił, aby w dniu pogrzebu papieża seniora Benedykta XVI, tj. 5 stycznia br. w każdym kościele parafialnym i rektoralnym sprawowana była Msza św. żałobna w jego intencji o godz. 13.00. Ponieważ zostało mało czasu, prosi się, aby tę informację podawać podczas każdej Mszy św., umieścić na stronach internetowych parafii, w gablocie ogłoszeń oraz informować w czasie rozmów z wiernymi, np. podczas kolędy.

Jednocześnie Kuria Diecezjalna w Sandomierzu prosi, aby 5 stycznia br. o godz. 9.30, tj. o godz. rozpoczęcia Mszy św. pogrzebowej, zadzwoniły dzwony w całej Diecezji.

Sandomierz, 2 stycznia 2023 r.

Kanclerz Kurii
Ks. dr Roman Janiec