- W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – święto, św. Mateusza Ap.; w środę – św. o. Pio.
- Dziś, przy Krzyżu na Dąbrówce zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 1300, na godz. O 1600 zapraszam rodziców dzieci, które w maju mają zamiar przystąpić do I Komunii św. Za ofiary z racji tacy gospodarczej składam serdeczne Bóg zapłać.
- W przyszłą niedzielę ofiary z tacy przeznaczone są na remont katedry sandomierskiej.
- Na ten rok zakończyliśmy prace przy murze wokół świątyni. Na wiosnę, gdy mur przeschnie, prace zostaną kontynuowane. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły przy wspólnej pracy. W sposób szczególny chciałem podziękować tym, którzy nie czekając na swoją kolejkę, kilka dni z rzędu przychodzili, by pomóc w pracy, dziękuję również tym, którzy użyczyli nam maszyn i sprzętu potrzebnego do ułatwienia tej pracy.
- Kolejna edycja Kursu przedmałżeńskiego rozpoczyna się 9 października o godz. 1900 w Radomyślu, w salce parafialnej obok kościoła.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Orzechowa z nr 16 – do końca za kwiaty i sprzątanie świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Dąbrówki z nr 1 – 15.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…
- W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w środę – św. męczenników Korneliusza i Cypriana; w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
- Dziś w Radomyślu odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej.
- W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. Za składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
- Dziękuję panu Sylwestrowi Stefanowskiemu za ustawienie i podłączenie kamery w świątyni. Dotychczas często kamerka nie działała, lecz wina nie leżała po naszej stronie. Teraz transmisje Mszy św. można będzie oglądać poprzez stronę parafialną.
- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracującym w tym tygodniu przy świątyni. Zostało mam jeszcze zbicie reszty tynku z muru, oczyszczenie kamienia oraz prace wykończeniowe przy tynkowaniu części ceglanej muru, zafugowanie i zaimpregnowanie części kamiennej muru. Gorąco proszę o pomoc przy tych pracach: Poniedziałek – Dąbrówka –nr 72 – do końca
Wtorek – Pniów 1- 17
Środa - Pniów 20 – 53
Czwartek - Pniów – 54 – 76
- W przyszłą niedzielę zapraszam na godz. 1600 rodziców dzieci, które w maju mają zamiar przystąpić do I Komunii św.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Orzechowa z nr 1 -15 za kwiaty i sprzątanie świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam kolejnych mieszkańców z nr 16 do końca.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…
- W tym tygodniu wspominamy we wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z obrzędem poświęcenia ziarna siewnego.
- Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Antoniowa, którzy tak licznie pracowali w minionym tygodniu. Jak widzimy zostało wykonane dużo pracy. Prace się posuwają, jednak ciągle potrzebujemy rąk do pracy. W tym tygodniu proszę o pomoc:
W poniedziałek: Antoniów z nr 125 – 175
We wtorek: Antoniów 176 – 219
W środę: Antoniów 220 – do końca
W czwartek: Dąbrówka 1-27
W piątek: Dąbrówka 30 - 51
W sobotę Dąbrówka 52 - 71. Prace zaczynamy od godz. 800.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 222 do końca za kwiaty i sprzątanie świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Orzechowa z nr 1 -15.
- Jutro o godz. 1000 odbędzie się pogrzeb Stanisława Gielarka z Pniowa. Pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek …
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…

