Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  • W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – święto, św. Mateusza Ap.; w środę – św. o. Pio.
  • Dziś, przy Krzyżu na Dąbrówce zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 1300, na godz.         O 1600 zapraszam rodziców dzieci, które w maju mają zamiar przystąpić do I Komunii św. Za ofiary    z racji tacy gospodarczej składam serdeczne Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę ofiary z tacy przeznaczone są na remont katedry sandomierskiej.
  • Na ten rok zakończyliśmy prace przy murze wokół świątyni. Na wiosnę, gdy mur przeschnie, prace zostaną kontynuowane. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły przy wspólnej pracy. W sposób szczególny chciałem podziękować tym, którzy nie czekając na swoją kolejkę, kilka dni z rzędu przychodzili, by pomóc w pracy, dziękuję również tym, którzy użyczyli nam maszyn i sprzętu potrzebnego do ułatwienia tej pracy.
  • Kolejna edycja Kursu przedmałżeńskiego rozpoczyna się 9 października o godz. 1900 w Radomyślu, w salce parafialnej obok kościoła.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Dziękuję mieszkańcom Orzechowa z nr 16 – do końca za kwiaty i sprzątanie świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Dąbrówki  z nr 1 – 15.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…
  • W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w środę – św. męczenników Korneliusza i Cypriana; w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
  • Dziś w Radomyślu odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej.
  • W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. Za składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Dziękuję panu Sylwestrowi Stefanowskiemu za ustawienie i podłączenie kamery w świątyni. Dotychczas często kamerka nie działała, lecz wina nie leżała po naszej stronie. Teraz transmisje Mszy św. można będzie oglądać poprzez stronę parafialną.
  • Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracującym w tym tygodniu przy świątyni. Zostało mam jeszcze zbicie reszty tynku z muru, oczyszczenie kamienia oraz prace wykończeniowe przy tynkowaniu części ceglanej muru, zafugowanie i zaimpregnowanie części kamiennej muru. Gorąco proszę o pomoc przy tych pracach:                                                                                                                                                                                                                                         Poniedziałek – Dąbrówka –nr 72 – do końca

       Wtorek –           Pniów 1- 17

       Środa   -            Pniów 20 – 53

       Czwartek -        Pniów – 54 – 76                                                                                       

  • W przyszłą niedzielę zapraszam na godz. 1600 rodziców dzieci, które w maju mają zamiar przystąpić do I Komunii św.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Dziękuję mieszkańcom Orzechowa z nr 1 -15 za kwiaty i sprzątanie świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam kolejnych mieszkańców  z nr 16 do końca.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…
  • W tym tygodniu wspominamy we wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z obrzędem poświęcenia ziarna siewnego.
  • Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Antoniowa, którzy tak licznie pracowali w minionym tygodniu. Jak widzimy zostało wykonane dużo pracy. Prace się posuwają, jednak ciągle potrzebujemy rąk do pracy. W tym tygodniu proszę o pomoc:

W poniedziałek:  Antoniów z nr 125 – 175

We wtorek: Antoniów 176 – 219

W środę: Antoniów 220 – do końca

W czwartek: Dąbrówka 1-27

W piątek: Dąbrówka 30 - 51

W sobotę Dąbrówka 52 - 71. Prace zaczynamy od godz. 800.

  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 222 do końca za kwiaty i sprzątanie świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców  Orzechowa z nr 1 -15.
  • Jutro o godz. 1000 odbędzie się pogrzeb Stanisława Gielarka z Pniowa. Pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek …
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…