1. Dziś o godzinie 1700 zostanie odprawiona coroczna Msza św. nad Sanem w Dąbrówce Pniowskiej. Po mszy św. ciąg dalszy świętowania zatytułowanego” Noc Świętojańska u ujścia Wisły i Sanu w Dąbrówce. Serdecznie zapraszamy. A w Radomyślu odpust parafialny.
  2. Za złożone ofiary z racji tacy gospodarczej serdecznie dziękuję.
  3. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W piątek o godz. 800 zostanie odprawiona msza św. na zakończenie roku szkolnego.
  5. Jest jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd w Góry Stołowe.
  6. 10 lipca w Wyższym Seminarium Duchownym o godz. 12.30 odbędzie się rozmowa rekrutacyjna dla kandydatów do seminarium. 
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr159 – 180 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 184 – 206.
  • W piątek odbył się pogrzeb śp. Jana Niemczyckiego. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek…”
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…