- Dziś o godzinie 1700 zostanie odprawiona coroczna Msza św. nad Sanem w Dąbrówce Pniowskiej. Po mszy św. ciąg dalszy świętowania zatytułowanego” Noc Świętojańska u ujścia Wisły i Sanu w Dąbrówce. Serdecznie zapraszamy. A w Radomyślu odpust parafialny.
- Za złożone ofiary z racji tacy gospodarczej serdecznie dziękuję.
- W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
- W piątek o godz. 800 zostanie odprawiona msza św. na zakończenie roku szkolnego.
- Jest jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd w Góry Stołowe.
- 10 lipca w Wyższym Seminarium Duchownym o godz. 12.30 odbędzie się rozmowa rekrutacyjna dla kandydatów do seminarium.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr159 – 180 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 184 – 206.
- W piątek odbył się pogrzeb śp. Jana Niemczyckiego. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek…”
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…