- Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończy się okres Wielkanocy.
- We wtorek nabożeństwo do MB Dobrej Rady połączone będzie z nabożeństwem majowym; tego dnia w sposób szczególny modlimy się za mamy z racji Dnia Matki.
- Zapraszamy na Gminno-Parafialny Piknik Rodzinny. Rozpoczęcie o godzinie 1500, stąd wyjątkowo tego dnia msza św. popołudniowa odprawiona zostanie o godzinie 1400.
- Diecezjalne Spotkanie Młodych w Ożarowie odbędzie się dnia 20 czerwca. Podobnie jak w zeszłym roku uczniowie klasy VI i VII pojadą w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Innych chętnych również zapraszam.
- Przypominam o bezwzględnym zakazie wstępu na teren poligonu.
- Dziś o godz. 1600 na Brzuzie będzie odprawiona Msza św. i majówka. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Tomasz Paterek i Natalia Adamczyk. Zap. II.
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 65 – 80 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 82 – 104.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…