- Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
- W zakrystii są do nabycie baranki wielkanocne w cenie 8 zł a na stoliku pod chórem wyłożone są skarbonki dla dzieci jako jałmużna wielkopostna.
- W najbliższy czwartek nabożeństwo do Matki Bożej Dobrej Rady rozpocznie się o godz. 1645. Zachęcam do składania próśb i intencji oraz do wspólnej modlitwy.
- W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
- Zbiórka do puszek na pomoc Archidiecezji Lwowskiej wyniosła 546 zł, ze Środy Popielcowej na Caritas 525 zł. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę kolejna zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”.
- Przygotowaniem Ciemnicy i Grobu Pańskiego w tym roku zajęli się mieszkańcy Dąbrówki Pniowskiej.
- Na pielgrzymkę: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona zostało 2 wolne miejsca.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję za składane ofiary na ogrzewanie kościoła.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki nr 17 - 36 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną na kwiaty do Bożego Grobu – 160zł. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Dąbrówki od nr 37 do 54.
- w tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Kazimiery Flejzor. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…