1. Radę Parafialną zapraszam na krótkie spotkanie dziś po mszy popołudniowej.
2. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej wyniosła 273 zł. Dziś taca gospodarcza oraz niezapowiedziana wcześniej zbiórka do puszek na pomoc Archidiecezji Lwowskiej /odezwa ks. Bpa - odczytać/.
3. W najbliższą środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. W Środę Popielcową o 800 i 1700 z posypaniem głów popiołem. Tego dnia obowiązuje post ścisły. Ofiary z tacy przeznaczone są na Caritas. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. na mszy o 1700 otrzymają poświęcone modlitewniki. Gorąco zachęcam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 1700, następnie msza św. W niedziele Gorzkie Żale o godz. 1500 i msza św.
4. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne w cenie 8 zł. a na stoliku pod chórem wyłożone są skarbonki dla dzieci jako wielkopostna jałmużna.
5. Na pielgrzymkę: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona zostało 3 wolne miejsca.
6. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. 
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
8. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki nr 1 - 16 za piękne kwiaty, troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Dąbrówki od nr17 do 36.
9. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…