- Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej dekoracje bożonarodzeniowe i śpiew kolęd trwa do 2 lutego.
- Wraz z panem Wójtem Janem Pyrkoszem, Dyrektorem GCK panem Robertem Bąkiem zapraszam na:
- sumę, w czasie której oprawę muzyczną przygotuje Orkiestra Dęta z Radomyśla nad Sanem. Jednocześnie pani Maria Bednarowska, kapelmistrz Orkiestry serdecznie zaprasza wszystkich na koncert, który odbędzie się w Radomyślu nad Sanem 25 stycznia o godz. 1500
-koncert kolęd w wykonaniu Haliny Frąckowiak. Koncert rozpocznie się w naszej świątyni, ok. godz. 1600.
3. Dodatkowa kolęda w sobotę 17 stycznia od godz. 800.
4. Zachęcam do adoracji Dzieciątka Jezus i częstowania się słodyczami
5. Za tydzień taca gospodarcza.
6. Przyszedł pierwszy zimowy rachunek za ogrzewanie świątyni w wysokości prawie 3500zł.
7. Zakończyła się kolęda zwana wizytą duszpasterską. Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę, rozmowy czy spostrzeżenia. Dziękuję za posiłki, którymi zostałem, razem z ministrantami poczęstowany. Powstała myśl – propozycja, do której serdecznie zachęcam, by w przyszłym roku – kto zechce – budować duże szopki przed swoimi domami czy wspólnie, kilku sąsiadów jedną. Mam nadzieję, że znajdą się parafianie, którzy podejmą ten temat i w nasza parafia stanie się pięknym przykładem świętowania Bożego Narodzenia.
8. Trwają zapisy na dwa wyjazdy. Pierwszy w Góry Stołowe w dniach 3 – 5 lipiec. Cena ok. 750 zł. Drugi: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona w dniach 27-31 sierpień. Cena 2490 zł plus 525 euro. Lista uczestników jest już do połowy zapełniona.
9. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
11. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 184– 206 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną / zł./. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Antoniowa z nr 207 do 220.
12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Aliny Pawłowskiej. Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
13. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…